Nabídka služeb

Revize, Servis, Provoz

Společnost SPV energetický servis
provozuje , servisuje a reviduje linky a rozvodny
v soukromém vlastnictví třetí osoby pro skupinu ČEZ

Projekce a realizace

Ve společnosti SPV ES se zabýváme projekcí a realizací transformátorových stanic, hromosvodů, silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací včetně jejich rekonstrukcí

Projekce a realizace FVE

SPV ES navrhuje a realizuje výstavbu fotovoltaických elektráren. Jsme schopni zajistit Váš záměr od projektu až po vlastní realizaci. Primárně se zaměřujeme na pozemní realizace a to až do výkonů v řádu megawatt. SPV ES disponuje týmem, který se v minulosti (od 2008) podílel na realizaci největších solarních parků v ČR i v zahraničí. Kromě jiných také na největší FVE v ČR v Ralsku pro skupinu ČEZ.

Měření a regulace

Trafostanice
Image

Naše zaměření

Společnost SPV energetický servis
  • provozuje , servisuje a reviduje linky a rozvodny v soukromém vlastnictví třetí osoby pro skupinu ČEZ.
  • Další činností jsou návrhy a realizace výstavby fotovoltasických elektráren.
  • Jsme schopni zajistit Váš záměr od projektu až po vlastní realizaci. Primárně se zaměřujeme na pozemní realizace a to až do výkonů v řádu megawatt. SPV ES disponuje týmem, který se v minulosti (od 2008) podílel na realizaci největších solarních parků v ČR i v zahraničí. Kromě jiných také na největší FVE v ČR v Ralsku pro skupinu ČEZ.

Proč vybrat nás?

Kvalita služeb

Otázka kvality a spolehlivosti dodávky elektrické energie se vzhledem k narůstající elektrifikaci veřejného i soukromého sektoru stává stále důležitějším bodem. Vidina možného omezení dodávky elektrické energie se stává klíčovým problémem pro výrobu, přenos, distribuci i rozvod – a to nejen z technického pohledu, ale také jako podklad pro určení případných finančních kompenzací za nekvalitní služby.

Spolehlivost dodávky elektrické energie v sítích zatížených dodávkami a přenosy energie z dodávek obnovitelných solárních nebo větrných zdrojů se tak stává klíčovým parametrem – a s tím také problematika optimální údržby sítí. Otázkou je nejen volba režimu údržby, tedy údržby prediktivní, preventivní nebo preemptivní, ale také nákladovost a spolehlivost zvoleného režimu. V návaznosti na rozvoj “bezemisních” zdrojů nabývá významu především preemptivní řešení – tedy řešení, které počítá s možností poruchy.

Zásady ochrany soukromí ESITO s.r.o.

Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním osobních údajů v kontakním nebo v objednávkovém formuláři.